Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Trix - Fytyra Jote Hene

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fytyra Jote Hene".
3. Video është e këngës "Fytyra Jote Hene", por nuk këndohet nga Trix.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Trix - Fytyra Jote Hene  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

02/03/2015

2015-03-02T15:45:27+00:00N'pranver te takova
zemren ty ta dhashe
buzqeshjet e tua
dashurine e pare.

N'pranver te takova
zemren ty ta dhashe
buzqeshjet e tua
dashurine e pare.

Sa i lumtur isha une me ty
ne netet e gjata plot dashuri.
Gjumi fytyren po ta rendon
gjokthit me zgjohu nata po kalon.

Po kur rashe e dashur
eja te perqafoj
kengen e dashurise
eja ta kendoj.

Sa i lumtur isha une me ty
ne netet e gjata plot dashuri.
Gjumi fytyren po ta rendon
gjokthit me zgjohu nata po kalon


Më Shumë Këngë Nga Trix (Veli Sahiti):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet