A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Trix - Me Beso Se Te Kam Dashur


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2001

2001-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Vallëzimi I Yjeve"


Pa lamtumir moj mu largove
me le ne vetmi
nuk besoja se do t'shifemi perseri
kan kalurar plot 7 vjet
pa shpjeguar njerit tjetrit pse u ndam aq let

me beso se te kam dashur me te vertet
dhe kuptoj se me ke dashur edhe ti vet
se m'ke dashur ti moj vajz une mir e di
mir po fati s'na buzqeshi ne dashuri

Tash kur ne te dy u pam oj perseri
Diqka kishte mare fund per ne te dy
Dashuria jon tash kishte mbarruar
kur tregove me lot ne sy se je marrtuar


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019