A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Trix - Per Ty Nora


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2001

2001-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Vallëzimi I Yjeve"


Ike nga jeta ime pa m´thene as nje fjal
zemren time t´mjer e lere duke qare
e tash pravera erdhi bashk me syte e tu
kujtimet me ty ç´mi solli ketu

jeten se dua dot se nuk te kam ty
do te pres te pres me shpres nora te kthehesh ti

Ike nga jeta ime pa m´thene as nje fjal
zemren time t´mjer e lere duke qare
e tash pranvera erdhi bashk me syte e tu
kujtimett me ty q´mi solli ketu

jeten se dua dot se nuk te kam ty
do te pres te pres me shpres nora te kthehesh ti
jeten se dua dot se nuk te kam ty
do te pres te pres me shpres nora te kthehesh ti


Lyrics submited by  leonora
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019