Më mbaj mend (për 1 muaj)


Trix - I Lumtur Isha Me Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Lumtur Isha Me Ty".
3. Video është e këngës "I Lumtur Isha Me Ty", por nuk këndohet nga Trix.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Trix - I Lumtur Isha Me Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

20/07/2012

2012-07-20T07:40:58+01:00Pranvere te takova
Zemren ty ta dhashe
Buzeqeshjet e tua
Dashuri e pare

Sa i lumtur isha une me ty
Netet e gjata plot dashuri
Gjumi fetyren po ta rendon
Zgjohu shpirt zgjohu
Nata po kalon.

O vashe e dashur
Eja me perqafo
Kengen e dashurise
Eja ta kendojme.

Sa i lumtur isha une me ty
Netet e gjata plot dashuri
Gjumi fetyren po ta rendon
Zgjohu shpirt zgjohu
Nata po kalon.


Më Shumë Këngë Nga Trix (Veli Sahiti):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë