Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Trix - Te Kerkoj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente

Asnjë Koment

09/11/2008

2008-11-09T15:11:32+00:00

Këngë e albumit:

"Golden Hits Vol.3: Lotë E Këngë"

Këngë e albumit:

"Hite Të Zgjedhura"
Dashuria të vërbon
Kur kërkon atë që don
Nëpër dallgë gjithnjë në pritje
Në gëzim e në mërzitje

Sa ëndërroj të jem me ty
Edhe shpresa smë mungon
Gjithnjë mbetem me dëshirë
Ndoshta jeta na bashkon

Refreni:
Të kërkoj sot dhe neser
Vetëm ty të dëeshiroj
Bukuroshja ime
Shpirti ytë më qetson.

Lumturinë do ta krijojmë
Një kasollë ta ndertjomë
Mbi valë të detit do të notojmë
Dashurinë do ta shijojmë

Sa ëndërroj të jem me ty
Edhe shpresa smë mungon
Gjithnjë mbetem me dëshirë
Ndoshta jeta na bashkon

Refreni:
Të kërkoj sot dhe neser
Vetëm ty të dëeshiroj
Bukuroshja ime
Shpirti ytë më qetson.


Më Shumë Këngë Nga Trix (Veli Sahiti):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet