Më mbaj mend (për 1 muaj)


Trix (Veli Sahiti) - Kenga E Fundit Per Ty

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenga E Fundit Per Ty".
3. Video është e këngës "Kenga E Fundit Per Ty", por nuk këndohet nga Trix (Veli Sahiti).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Trix (Veli Sahiti) - Kenga E Fundit Per Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Engjulli Im"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00T'lutem shikoje qiellin dhe me kujto ti
syt e mi te piklluar kujto se ata sy
dikur kan qen te lumtur dhe ishin me ty
o vetem me ty

t'lutem shikoje qiellin dhe me kujto ti
syt e mi te piklluar kujto se ata sy dikur kan qen te lumtur dhe ishin me tyy o vetem me ty

Fotografia jote e zbehur e marr un n'dhomen time shikoja ata sy qe veshtrojn me pikllim

Fotografia jote e zbehur e marr un n'dhomen time shikoja ata sy qe veshtrojn me pikllim

sa her dera te hapet shikoj se mos je ti
kenga qe isha duke shkruar te fundit per ty
o vetem per ty

sa her dera te hapet shikoj se mos je ti
kenga qe isha duke shkruar te fundit per ty
o vetem per ty

Fotografia jote e zbehur e marr un n'dhomen time shikoja ata sy qe veshtrojn me pikllim


Ky tekst u dërgua nga Paparaco
Më Shumë Këngë Nga Trix (Veli Sahiti):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet