Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Trix (Veli Sahiti) - Shiu Pranveror

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shiu Pranveror".
3. Video është e këngës "Shiu Pranveror", por nuk këndohet nga Trix (Veli Sahiti).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Trix (Veli Sahiti) - Shiu Pranveror  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Vallëzimi I Yjeve"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2001

2001-11-30T23:00:00+00:00I vetmuar ne kete nate me shi,
i mbyllur ne sy te vetmis,
qielli shkerp me vetetim
pikat e shiut ran ne lotin tim.
qielli shkrep me vetettim
pikat e shiut ran ne lotin tim.
Zemren time nje pellumbeshë
shpirtin tim se len te qet
per te letoj edhe ne gjume
zot me thuaj pse e dua aq shum,
per te lotoj edhe ne gjume
zot me thuaj pse e dua aq shum.

REF 2x:
Do te mallkoj fatin tim
do te tretem si zog shtegtim
shpresa ime mbeti e thyer
sikur kenga e pa kryer

I vetmuar ne kete nate me shi,
i mbyllur ne sy te vetmis,
qielli shkrep me vetetim
pikat e shiut ran ne lotin tim.
qielli shkrep me vetetim
pikat e lotit ran ne lotin tim.
Zemren time nje pellumbeshë
shpirtin tim se len te qet
per te lotoj edhe ne gjum
zot me thuaj pse e dua aq shum.
per te lotoj edhe ne gjum
zot me thuaj pse e dua aq shum.

REF 2x:
Do te mallkoj fatin tim
do te tretem si zog shtegtim
shpresa ime mbeti e thyer
sikur kenga e pa kryer


Ky tekst u dërgua nga Shkendije
Më Shumë Këngë Nga Trix (Veli Sahiti):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet