Më mbaj mend (për 1 muaj)


Trix (Veli Sahiti) - Eja Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eja Ti".
3. Video është e këngës "Eja Ti", por nuk këndohet nga Trix (Veli Sahiti).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Trix (Veli Sahiti) - Eja Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Hite"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+01:00E bukur më je
Syri të shkëlqen
Bukuria jote
Zemrën ma rrëmbën

Ref:
Eja eja, eja ti, eja ti
Eja po të pres
Sikur rrezja e diellit
Më zgjo në mëngjes

Ecim dorë për dore
Si dy zogj shtegtarë
T'i bashkonim zemrat
Me puthje plot zjarr

Ref:
Eja eja, eja ti, eja ti
Eja po të pres
Sikur rrezja e diellit
Më zgjo në mëngjes


Ky tekst u dërgua nga Riza Bërbatovci
Më Shumë Këngë Nga Trix (Veli Sahiti):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë