Më mbaj mend (për 1 muaj)


Trix (Veli Sahiti) - Shko Moj Shko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shko Moj Shko".
3. Video është e këngës "Shko Moj Shko", por nuk këndohet nga Trix (Veli Sahiti).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Trix (Veli Sahiti) - Shko Moj Shko  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Engjulli Im"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00e po nisesh po me shkon
prej drites ne erresir
e po harron , po harron
se une jam per ty... (2x)

ref.
lamtumire pergjithmon nese ti deshiron (2x)
shko moj , shko moj nga te duash une ste ndaloj (4x)

nata nuk eshte,nuk eshte dite
urrejtja s'eshte dashuri
rruga jote me tregon se ti po me braktis..

ref.
lamtumire pergjithmon
nese ti deshiron
shko moj , shko moj shko nga te duash une ste ndaloj.....


Më Shumë Këngë Nga Trix (Veli Sahiti):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë