Më mbaj mend (për 1 muaj)

Veli Sahiti Trix - Fati Im Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fati Im" kënduar nga Veli Sahiti Trix.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 4 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
4

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Agroon - Fati Im

Sa shum zemra osht kat don
Sa shum syni don met pa
Sa shum prita per kto dit
E tut dasht un jom hala
Zemer ti e din qe t'du
Nuk mjafton 1 jet me ty
Edhe krejt me kon kunder
Nuk muj zemren me ta thy
Se je e vetmja n'ket bot
Un pa ty nuk jom i plot
Je dashnia jetes tem
S'du met pa as 1 pik lot
Je thesari lumturia
Qe nuk blehesh me para
Edhe me shetit krejt boten
Qesi qik si ti s'kom pa
Kallxo a ja ka vlejt
kallxo qysh je tu ndje
Kallxo qysh je tum ni
Kur kto fjal jam tu ti shpre
Nuk jom un po fol ndjenja
Po fol zemra edhe shpirti
Pot thot gjanat mat mira
Gjat 1 koh qe i priti
Po du afer ty met pas
Se me ty nina perfekt
Pom pelqen n'qdo pikpamje
Pom pelqen ti n'qdo aspekt
Bejb veq ty jam kat shoh
Se veq ty t'kom fiksim
Je gjysma e ksaj zemre
Qe te ti po gjen qetsim

Ref:
Fati im je ti
Mos u Largo
Un jam me ty
Mos u pendo

2 zemra jena kan
Prap 2 zemra kem me met
Me ty du me qu prej gjumit
Du met kqyr qysh je tu fjet
Sa mir m'kalon kjo jet
Ti komplet ma ke ndryshu
Tash s'muj me jetu pa ty
Njejt si ti qe s'mun pa mu
Komplimente per qdo dit
Po dokesh per mrekulli
Ndjenjat s'pershkruhen me fjal
Me fjal s'pershkruhesh as ti
Sa e ambel kur buzqesh
Syt e tu po ndriqojn
Bashk kur po na shohin
T'lumtur po xhelozojn
Dashnin e kena t'madhe
Sa do e vogel kjo bot
Qa dush let thojn per neve
Se per neve asht e kot
Na 2 nuk ndahem jo
Per as 1 arsye
Se zemrat i kena lidh shum
E Kan kriju 1 nyje
M'ke terhek prej fillimit
Me ty du me kan dej n'fun
Ti per mu je gjithqka
E gjithqka per ty jam un
Faleminderit dit nat
Zotit qe tye t'ka fal
Pasna pas shum fat
Diten kur me ty jam DAL...

Ref:
Fati im je ti
Mos u Largo
Un jam me ty
Mos u pendo

Ana Vlora - Fati Im

Ti je jet ti je gezim
Ti je pjese e shpirtit tim
Mbes me shprese e padurim
Qe te behesh fati im
Ref:
Du Du Shum te du..Bota ime je per mu
Du Du vec ty te du..je gjithcka vec ti per mu..
Je ti drita e syve t'mi
Ti je gjak ne trupin tim
Endrra ime jemi 1
Ty te quajn dashuri
Ref: Du Du Shum te du..Bota ime je per mu
Du Du Vec ty te du.je gjithcka vec ti per mu...

Eralda Jashari - Fati Im

Zgjuar mbeti zemra ime
Mbushur nga qortimet
Ndaj dhe s'mund te fle

Hapu toke e pameshirshme
Tretma trupin tim
Por shpirtin gjall ma le

Zemer mos renko
Ky qe fati im
S'kam se cfar te bej
T'lutem bej durim

Refreni:
Kisha jete dhe s'kam
Kisha sy por s'jane
Ndoshta ktu mbaroi
Tash e vetme jam
Ty nuk te kam pran
S'dua me te jetoj x2

Nese esht e shkru
Jeten me e mbyll
Zotit do ja le
Ne dor shpirtin tim x2

Më shumë këngë me këtë titull:


Publikimi: 01/12/1990Më Shumë Këngë Nga Trix (Veli Sahiti):


Komente 0


Veli Sahiti Trix - Fati Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fati Im".
3. Video është e këngës "Fati Im", por nuk këndohet nga Veli Sahiti Trix.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.