Më mbaj mend (për 1 muaj)

Trix (Veli Sahiti) - Mos Ma Kujto Ndarjen Ti Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Mos ma kujto ikjen tënde
Mos ma kujto ndarjen tonë
Gjithçka ishte si në ëndërr
N'atë stinë dimri n'mbrëmje vonë

Mos ma kujto të kaluarën
Mos ma kujto rininë
S'dëshiroj të përkujtoj
Si e humba dashurinë

Mos ma kujto ndarjen ti
Mos më shqetëso të lutem në jetë
Prej atëherë që të humba ty
Kur nuk mundem të jem i qetë

Refreni:
Mos ma kujto ikjen tënde
Mos ma kujto ndarjen tonë
Gjithçka ishte si në ëndërr
N'atë stinë dimri n'mbrëmje vonë


Ky tekst u dërgua nga Riza Bërbatovci


Nuk kemi video për këtë këngë.
Trix (Veli Sahiti) - Mos Ma Kujto Ndarjen Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Ma Kujto Ndarjen Ti".
3. Video është e këngës "Mos Ma Kujto Ndarjen Ti", por nuk këndohet nga Trix (Veli Sahiti).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Trix (Veli Sahiti):


Komente 0