Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Troy Turku - Ani Pune E Madhe  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

30/12/2015

2015-12-30T12:57:34+00:00

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Naim Krasniqi

Pjesëmarrëse në

Polifonia 2016Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ani Pune E Madhe" kënduar nga Troy Turku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Troy Turku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ema Smajli. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ani punë e madhe
Që nuk kemi pare
Ja themi këngës dhe
Nuk kemi halle

Ani punë e madhe
Dhe deti u bëftë kos
Se nuk durohet
Fjala mos e mos

Duba, duba di da
Çka kemi ne
Jo nuk ka zotëria
Duba duba di de
Loja dhe kënga
Janë veç për ne

Kur të zbrazen xhepat
Të grisur e ke thesin
Mini te mustaqet vjen ta
Han përsheshinMë Shumë Këngë Nga Troy Turku:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet