Audio

Tuna - Ti Nuk Je Unë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2006

2006-12-01T00:00:00

Teksti:

Avni Qahili

Teksti:

Tuna

Muzika & Orkestrimi:

Robert Bilbilov

Këngë e albumit:

"S'ka Më Diktaturë"
dëshiron që të më ngjatësosh, të ndalesh nga vetja të bëhësh unë
e ti veq një gjë smundësh ta kuptosh para ty qëndron tjetra ai që ëndron..

Ti nuk je unë, më mir meru me vet veten, jemi vija paralele nuk ngjasojme me njëra tjetrën
ti nuk je unë, më mir meru me vet veten, jemi vija paralele nuk ngjasojme me njëra tjetren

oohoo.. oohoo.. oohoo... oohoo.. oohoo... x3

kot mundohesh të bëhesh unë, mëresh më gjëra që nuk të takojn
ti je tjeter dhe jeto jeten tond, më mir mos tendon, shko por gjithmonë

Ti nuk je unë, më mir meru me vet veten, jemi vija paralele nuk ngjasojme me njëra tjetrën
ti nuk je unë, më mir meru me vet veten, jemi vija paralele nuk ngjasojme me njëra tjetren

oohoo.. oohoo .. oohoo... oohoo.. oohoo... x3

Ti nuk je unë, më mir meru me vet veten, jemi vija paralele nuk ngjasojme me njëra tjetrën
ti nuk je unë, më mir meru me vet veten, jemi vija paralele nuk ngjasojme me njëra tjetren


Ky tekst u dërgua nga Nora
Më Shumë Këngë Nga Tuna:

Më Shumë...