Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tuna - Hajde Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Me qmende per nje nat as vet se di
Me puthjet qe pushtuan trupin tim
I dua, i dua, i dua , i dua edhe njeher
Lekuren, buzen syt prap ti mi merr
Prap ti mi merr

E hajde hajde zemra ime
Se te kam harru ouuoouu
Nuk ta fala dashurine
Nuk ta fala se me ke lendu
(ref.2x)

Me qmende per nje nat as vet se di
Me puthjet qe pushtuan trupin tim
I dua, i dua, i dua , i dua edhe njeher
Lekuren, buzen syt prap ti mi merr
Prap ti mi merr

E hajde hajde zemra ime
Se te kam harru ouuoouu
Nuk ta fala dashurine
Nuk ta fala se me ke lendu
(ref.2x)

haaaaa aaaaaaaaa aahahaaaa
oooouuuu oooouuu aaaaaajajajjaaa

E hajde hajde zemra ime
Se te kam harru ouuoouu
Nuk ta fala dashurine
Nuk ta fala se me ke lendu
(ref.2x)

Ky tekst u dërgua nga NoraPublikimi: 12/02/2007
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi


Më Shumë Këngë Nga Tuna:


Komente 0


Tuna - Hajde
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde".
3. Video është e këngës "Hajde", por nuk këndohet nga Tuna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.