A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Tuna - Bardh E Zi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2006

2006-12-01T00:00:00

Muzika & Orkestrimi:

Robert Bilbilov

Teksti:

Genc Prelvukaj

Këngë e albumit:

"S'ka Më Diktaturë"


Ti me she si nje trup
e nga un kerkon cdo gje
ty as ethet nuk ti jap
me sme ke ne duar
me se kam punen ngusht
ti je burr me nje gisht ftyr
me rrug te humbur
para syve.

Vetem bardh e zi
cdo gje ne menyren qe do ti
uni yt esht gjithmon nplan te par
i semur nga egoizmi
por asgje ose krejt
si thua ti seshte e thene ne jet
uni yt esht gjithmon nplan te par
i semur nga egoizmi..

Vetem po ose jo
vetem bardh apo zi
radikal ne cdo gje
por seshte e shkruar
te duroj me.

Vetem bardh e zi
cdo gje ne menyren qe do ti
uni yt esht gjithmon nplan te par
i semur nga egoizmi
por asgje ose krejt
si thua ti seshte e thene ne jet
uni yt esht nplan te par
i semur nga egoizmi..

howww ououuu oww ow ouu wow
heee eee
now woouu woo wo....

Vetem bardh e zii
huuuu uuuu huuu uu

Vetem bardh e zi
cdo gje ne menyren qe do ti
uni yt esht gjithmon nplan te par
i semur nga egoizmi
por asgje ose krejt
si thua ti seshte e then ne jet
uni yt esht gjithmon nplan te par
i semur nga egoizmii...


Ky tekst u dërgua nga Nora
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019