Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Tuna - Me Duhesh Ti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Duhesh Ti".
3. Video është e këngës "Me Duhesh Ti", por nuk këndohet nga Tuna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Tuna - Me Duhesh Ti  (Feat. Memli Krasniqi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Muzika & Orkestrimi:

Robert Bilbilov

Teksti:

Memli Krasniqi

Këngë e albumit:

"Tuna"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Memli Krasniqi

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00yehhh ok t-u-n-aaaa

me duhesh tiiii
kur nje fjal se sduhet me ba si na
a ka naj mundesi me fol si ma mirrr
se ti nuk je ne rregull tash po don me te hoot

ref:
me-me-me-me-meeee
duhesh ti muna
meduhesh ti mu a te kaloj nje nat me ty nje fjallll

me duhesh tiiii
kur nje fjal se sduhet me ba si na
a ka naj mundesi me fol si ma mirrr
se ti nuk je ne rregull tash po don me te hoot

ref:
me-me-me-me-meeee
duhesh ti muna
meduhesh ti mu a te kaloj nje nat me ty nje fjallll

ohohohohohohoo
t-te dua
u-un nuk te harroj
n-nje nat me ty
a-a me mer muaaaaaa

ref:
me-me-me-me-meeee
duhesh ti muna
meduhesh ti mu a te kaloj nje nat me ty nje fjallll

kaos:
tuna bes bes bes offf


Ky tekst u dërgua nga  lorena
Më Shumë Këngë Nga Tuna:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet