A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Tuna - Challenge  (Feat. Vig Poppa)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/08/2009

2009-08-14T10:18:16

Featuring

Vig Poppa


tuna:
samo gledaj i slushaj.....
slushaj! svatish je pred bura stop cenzura pak sum jas na red lazi polu maski polu izgoren no zen
niz voda sum znaj jas ke te prenesam ti plaknam ochi inspiracija za da ti da'am.nemoj mllak odis se jako da te povozam no ke slezes pred da vlezesh ti vo mojot kraaam)
Vig popa:I've got that yeah I've got that lo..............................

ref
tuna:nokva edna sto si ti
vig poppa:yeah I've got that i've got that you know I've got that
tuna:zemi ili ostavi
vig poppa:ahh I've got that i've got that I've got that you know I've got that

Tuna:ne prasuvaj ti kaj bev jas tuka sum pak dodavam gaz te vozam znaj po temno mraz go dobri mojot seksi klas
sakas da me dopres sakam znaj i jas no vednas ne imam plan bez ovo no ti prepusti mi se boli strasta znam molish daj mi tuna daj sakas da te dovedam do kraj do raj ritmot otmarshira me masira koj se sllushaj me pa najdi nachin i oladi se ejhouu

ref
tuna:nokva edna sto si ti
vig poppa:yeah I've got that i've got that you know I've got that
tuna:zemi ili ostavi
vig poppa:ahh I've got that i've got that I've got that you know I've got that

2X
Tuna:ne prasuvaj ti kaj bev jas tuka sum pak dodavam gaz te vozam znaj po temno mraz go dobri mojot seksi klas


Ky tekst u dërgua nga Omer Memedi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019