A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Tuna - Dyshemeja


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  57

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/06/2011

2011-06-23T10:34:05

Teksti:

Aida Baraku

Video Produksioni:

Entermedia

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 11

Pjesëmarrëse në

VFM 2012


Nuk esh asnje kemish
E paluar sirtareve
Prej kur me fike ti
Sikur shpuz te cigareve
n'dysheme

Ref
Dhe me duket se kam vdekur kur ti me le
diten kur ti me le Dashuri
Se jan ndalur gjitha akrepat e oreve
Te gjitha oreve perseri
dhe me duket se kam vdekur kur ti me le
As lamtumir nuk the kur me leeee
A nuk ndalet dhembja e shpirtit kur vdekur je
as kur e vdekur je n'dysheme

Mbeturin mbeturin neper dhomen ere e kembeve
dhe ka mbetur me jav hapur pasta e dhembeve n'dysheme

dhe me duket se kam vdekur kur ti me le
as lamtumir nuk the eeeeeeeeeee
a nuk ndalet dhembja e shpirtit kur vdekur je
as kur e vdekur je
n;dyshemee n'dyshemeeeeeeeeeeeee
n'dysheme n'dysheme n'dyshemee

dhe me duket se kam vdekur kur ti me le
as lamtumir nuk the kur me lee
a nuk ndalet dhembja e shpirtit kur vdekur je
as kur e vdekur je n'dyshemee


Ky tekst u dërgua nga  AlbbBBBaaa   vivakosova
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019