Live Video

Top 200

Tuna - Duam  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  57

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/12/2016

2016-12-04T21:23:27

Muzika & Teksti:

Flori Mumajesi

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2016
Heshtja me vret me shume
Se nuk flet ajo
Se nuk flet ajo
dhe kur bohet shume zhurme
me shkaterron dhe kjo
me lendon dhe kjo

Ta kam thene une
me gjithe shpirt se ty
te kam brenda vetes
A e shih se kam ndryshu
per ty brenda vetes
Di me dal dhe jashte vetes
une per ty
Ti ca ben per mu
ca ben per mu se di

A do me duash ti njesoj
se kam ndryshu
se une kam ndryshu
a do me duash prape njesoj
sikur une ty te du
une ty te du
a do me dush njesoj njesoj si une

Asgje per te humbur s kam
Duhet ta dish
Duhet ta dish
rrezohem dhe ngrihem prape
se kam motive
Kam nje motive
ta kam thene une me gjithe shpirt
se ty tkam brenda vetes
a e sheh se kam ndryshu per ty brenda vetes
di me dal dhe jashte vetes une per ty
Ti ca ben per mu
Ca ben per mu se di

A do me duash ti njesoj
Se kam ndryshu
Se un kam ndyshu
A do me duash prape njesoj
Sikur une ty te du
Une ty te du
A do me dush njesoj njesoj si une

Asgje jo per mu nuk vlen
sa ty
Brenda trupit tim ti je
a do m dush njesoj

A do me duash ti njesoj
se kam ndryshu
se une kam ndryshu
a do me duash prape njesoj
sikur une ty te du
une ty te du

A do me dush njesoj, njesoj si une
A do me dush njesoj; njesoj si une


Ky tekst u dërgua nga RestinaKartolina (2)

2018-11-27 19:00:46
Ta kam thënë unë
me gjithë shpirt
se ty të kam brenda vetes
A e shih se kam ndryshu
për ty brenda vetes
2017-10-31 09:11:19
DUAM kur të jem kilometra larg; DUAM
kur asgjë nuk do t’më interesojë: MË
DUAJ NJËSOJ;
DUAM kur do të nervozohem kot;
MË DUAJ po kaq fort...

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Tuna:

Më Shumë...