TEKSTESHQIP

Tuna
Me Duhesh Ti
Lyrics
(Feat. Memli Krasniqi)

Ti, ti je si rreze shprese, Kur durimin humb, Si ëndërr e bukur Dhe më shumë! Ti je sikur fjala Që mua m'ngushllon Je pjesa ime që mungon! Më duhesh ti...

REF:Më duhesh ti eja ma jep dashurin Ma kthe buzeqeshjen ti, zhduke vetmin Tani ti më duhesh pran ta gjej veten përsëri Zemra ende me qan' mua tash më duhesh til

Ti, ti je si rreze dielli pas stuhis' me shi Si lodra e dashur për fëmin, Ti je sikur ylli që në qiell ndriçon Je pjesa ime që mungon Më duhesh ti...

REF:

Ti, ti je brenda meje Dhe s'te le te shkosh Ti do t'më dashurosh Vetem ti tani me duhesh pran Zemra ende qan thyeje kët vetmi Më duhesh ti...

Ahahahahaha

(Memli Krasniqi)Sikur një ëndërr e bukur gjat natës me shi Papritur erdhe ti ma tregove dashurin Për mua je ti vet kuptimi i jetës "I lumtur qe te gjeta" i them vetvetes dhe prej sot e deri në amshim un këtu do të jem me ty ta ndaj çdo gëzim dhe çdo pik llim sepse mě duhesh pran dhe un të duhem ty pra mos e kurse két dashuri

Tuna:

Më duhesh ti mua me the dashurin e ktheve buzeqeshjen ti, zhduke vetmin ende ti më duhesh pran gjej ta veten përsëri Zemra me nuk me qan' pergjithmon më duhesh...

(Ahahahahaha)

(I don't think so)

DËRGOI:
INFO
Komponimi dhe okestracioni u krye nga Robert Bilbilov, teksa këngës i janë përshtatur vargjet nga Memli Krasniqi.