TEKSTESHQIP

Tus
Baby Shake It
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Baby Shake It" kënduar nga Tus.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Atmosfera e dhuruar është akoma më e bukur, edhe falë faktit se ky krijim muzikor është paraqitur para audiencës i plotësuar nga ana vizuale edhe me videoklip muzikor, për video produksionin e të cilit është bashkëpunuar me MAX Production. Ky videoklip u publikua me datë 20 Qershor 2022.