Më mbaj mend (për 1 muaj)


Unikkatil - Per Mangupa

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Mangupa".
3. Video është e këngës "Per Mangupa", por nuk këndohet nga Unikkatil.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Unikkatil - Per Mangupa  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  75

Këngë e albumit:

"Fjalt E Pavdekshme"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00E yo e kom ni kërkes s'ka nevojë me plotësu
Se ki t'njejtin tip me mu qa kari je tu m'ngu,
E pata nis kejt ketë sen ekskluziv për mangupa
Po tash pom ngojn edhe do qupana edhe qupa,
Shqipe mun um ngoni sa t'doni veq mos harroni
Kur shkoni n'shkoll msoni mos um idollizoni,
Diqka tepër pe boni besoni unë e di
Pozita jem nuk osht diqka qe duhet mi marr lakmi,
Se diva kon e kom shok e kon nuk e kom
Kqyr për mu sa njeri u rrok unë as që i thom,
Duket si mi pas durt qdo qytet, qdo shtet
Dosti merre veten me t'mir se t'bojn ibret,
Unë po foli dost për ty qe po m'ngon qitash bash
Hatri juv nuk u kry ec thash tash javash,
Qela derë për rini dost me njers e kom mrri
Kejtve për nder jav di faleminers për dashni VLLA.


Ky tekst u dërgua nga Erlind   Marshall6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Unikkatil:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet