Më mbaj mend (për 1 muaj)


Unikkatil - Mesazh Per Inat G
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mesazh Per Inat G".
3. Video është e këngës "Mesazh Per Inat G", por nuk këndohet nga Unikkatil.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Unikkatil - Mesazh Per Inat G Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  19

Komente

Asnjë Koment

15/10/2010

2010-10-15T15:56:01+00:00BLOODY ALBOZZZZ
Heyyyyyyyy
Edhe nime thnx edhe BLENDID
Qe mkallxoj ku me ju ngu mos tja harroj
I pershendes edhe hajde ne KOSOV
Se kejt po thojn po tutet me ardh
Hhahahahhahhaha
Po kan qef ata tutna
Ani une tutna
Heyyyyyyy
Shujjjjjj
Ejo VIKI mos harro brodher INAT-G mi pershendet
Inaqort e din ti
Jeee me kejt ata qe ma kan inati
BLOODY ALBOZZZZZZZZ
Peshendetje kom dashni per juve
Po rrej valla se kom ko me ja thy
Hahhaha


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Unikkatil:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë