TEKSTESHQIP

Unittick
Drillers
Lyrics
(Feat. D.U.D.A. & Slick)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Drillers" kënduar nga Unittick.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nuk mund të ishte ndryshe, ndaj krijimi muzikor përcillet tek shikuesit i punuar këndshëm me videoklip, produksioni i të cilit u përgatit nga Urban Graphics. Videoklipi u publikua më 27 Gusht 2020.