Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vaçe Zela - Naten Vone Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  37

Naten vone
N'bulevard' kalojme te qeshur
Bashke e nalt yjet ndrijne.

Naten vone
Para nesh shohim agimin se per ne
Nisjet e re mes shokeve,
Mes shoqeve.

Bashke ne,
Ecim netevet vargjet e poeteve tane.
Na ecim netevet te jeteve
Te dy bashke.
O naten vone.

Rri ne dhome,
Sa shiu bie fort
E n'qiell shkrepetin.

Me kane fol te ndahem teje,
Por me vlon n'krahnor nje ndjenje,
Qe me pushton, qe me frymezon

Bashke na,
Ecim neteve...

Naten vone
Ja perseri kalojme te qeshur bashke
E nalt yjet ndrijne.

Ne krahnor na vlon nje ndjenje
Qe na bashkon.
La la ra la la, la la ra la la
Naten vooooooon!


Ky tekst u dërgua nga Pierre-Pandeli Simsia

Vaçe Zela - Naten Vone
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Naten Vone".
3. Video është e këngës "Naten Vone", por nuk këndohet nga Vaçe Zela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vaçe Zela:


Komente 1