Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vaçe Zela - Me Lule Të Bukura Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  25

ME LULE T'BUKRA, DU ME T'DHURUE
VASHE NJE KUNORE (2x)

POR MA PARE KENGES ME JA FILLUE
ME AT ZE GAZMOR

GZONI GZONI O JU KRUSHQ O
SE SOT DO T'MERRNI NUSE O (2x)

JE SOT E PARA MES LULESH LULE
FLLAD PRANVEROR

FLOKET E TUA SHNEDRRISIN SPERKATUN ME AR
DIELLOR (2x)

GZONI GZONI O JU KRUSHQ O
SE SOT DO MERRNI NUSE O

OAAAAAAAAAAAAAAAA

GZONI GZONI O JU KRUSHQ O
SE SOT DO MERRNI NUSE O


Ky tekst u dërgua nga  brunaVaçe Zela
Publikimi: 18/11/2014


Vaçe Zela - Me Lule Të Bukura
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Lule Të Bukura".
3. Video është e këngës "Me Lule Të Bukura", por nuk këndohet nga Vaçe Zela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vaçe Zela:


Komente 1