Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vajzat Nga Kosova - Oj Lulja E Blinit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

oj lulija blinit ohh
kunja ja le baben ohh ?
oj lulija blinit ohh
kunja ja le baben ohh ?

hajt lule mos ki dert
bab ke lan e bab ke gjet
hajt lule mos ki dert
bab ke lan e bab ke gjet

oj lulija blinit ohh
kunja ja le nanen ohh ?
oj lulija blinit ohh
kunja ja le nanen ohh ?

hajt lule mos ki dert
nan ke lan e nan ke gjet
hajt lule mos ki dert
nan ke lan e nan ke gjet


Ky tekst u dërgua nga Genta

Vajzat Nga Kosova - Oj Lulja E Blinit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Lulja E Blinit".
3. Video është e këngës "Oj Lulja E Blinit", por nuk këndohet nga Vajzat Nga Kosova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vajzat Nga Kosova:


Komente 0