Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vajzat E Kosoves - Lulije Lulije Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lulije Lulije" kënduar nga Vajzat E Kosoves.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 8 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
8

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Vajzat E Shkupit. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

lulijen lulijen na e kem kunat
lulijen lulijen na e kem kunat
e ,mur vllaun tono paska pas nafak e mur vllaun tono paska pas nafak

lulije lulije oh mori sevda lulije lulije oh mori sevda
hajde ti te na se bojna sefa
hajde ti te na se bojna sefa

lulija ne der oj nan lulija ne der oho lulija ne der ske prej kujt meu trem oj nan ske prej kujt meu trem oho ske prej kujt meu trem

lulija nhajat oj nan lujija nhajat oho lulija nhajat
shtatin si bajrak oj nan shtatin si bajrak oho shtatin si bajrak

moll mori moll aman moj titanje e holl moll mori moll aman moj titanje e holl molla ka cit gjetha ahman tegjitha tegjitha molla ka cel gjetha ahman tegjitha tegjitha

pjeshk mori pjeshk ahman terat na ke dasht pjeshk mori pjesh ahman terat na ke desht pjeshka ka cel pipa ahman tegjitha tegjitha pjeshka ka cel pipa ahman tegjitha tegjitha

Publikimi: 31/05/2012Më Shumë Këngë Nga Vajzat Nga Kosova:


Komente mbi këtë këngëVajzat E Kosoves - Lulije Lulije
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lulije Lulije".
3. Video është e këngës "Lulije Lulije", por nuk këndohet nga Vajzat E Kosoves.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.