A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Valamala - Perralle Me Tupan  (Feat. Genc Prelvukaj)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/03/2012

2012-03-21T01:40:10

Featuring

Genc Prelvukaj


Ha nje pjat me ethe edhe një sallat me stres,dielli nuk ka lind edhe pse eshte ber mengjes,dreken e ha me rrena hajn tjert e u ngriva tjert i sho se si ndjersiten a un vet u ngri,une vet e lypi punen e punes tash hec e mos rri e di qe ka clor por gjinja shohinn bardh e zi

2x
Prrall me tupan secilin e shan njani emilen akti ne kosov rrafsh per fjal e fjal per shesh prrall me tupan me valamala show.

kur m`kaplon mu frika mllefi dhe panika

kur nga telashet m`nxehet gjaku me qetëson muzika

kur m`vonohet rroga dhe kur mes pa pare

kur ma prishin timin e qefit m`qetson me hajgare

4x
Prrall me tupan sesi lini shan njani emilen akti ne kosov rrafsh per fjal e fjal per shesh prrall me tupan me valamala show


Lyrics submited by  rasimKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019