A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Valbona Krasniqi

Tags: Valbona Krasniqi

Valbona Krasniqi është një këngëtare e njohur dhe këndon kryesisht Popullore Folklorike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  4

Krijoni Një Kartolinë




teksteshqip.com © 2007 - 2018