Official Video

Valbona Mema & Ymer Bajrami - Jom Tironce Mire Ta Dish


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/12/2016

2016-12-29T21:12:37

Më Shumë Nga

Ymer BajramiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jom Tironce Mire Ta Dish" kënduar nga Valbona Mema & Ymer Bajrami.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Valbona Mema & Ymer Bajrami i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Valbona Mema:

Më Shumë...