TEKSTESHQIP

Valbona Mema
Puthem
Lyrics
(Feat. Gena & Iljard Shaba)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Puthem" kënduar nga Valbona Mema.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Projekti ka ardhur tek shikuesit me mjaft shije me një klip muzikor, i cili u publikua me datë 30 Dhjetor 2018.