Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Valbona Peraj - Te Dua Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

1 🔥

17/04/2005

2005-04-16T23:00:00+00:00

Muzika & Teksti:

Gjergj Jorgaqi

Orkestrimi:

Gramoz Kozeli

Këngë e albumit:

"Interesant"

Pjesëmarrëse në

Top Fest 2
ti per mua je asgje dhe gjitçka
her te dua her s'ma ndjen çe te flas
dhe mendova çe lojen tende te bej
sepse ti mua me lodh

ste lejova ndaj dhe un te perdor
te ktheva reston dhe e shoh çe nuk don
ste pelçeka kur un ty te ve ne loj
se veò per vete mendon

rr:1 te dua ty ste dua ty mendoj perse e bej
nuk e kupton kte loj te respektoj
me respekton kerkoj se egoist te dashuroj s'mendoj

ti per mua je asgje dhe gjithçka
her te dua her s'ma ndjen çe te flas
dhe mendova çe lojen tende te bej
sepse ti mua me lodh

ste lejova ndaj dhe un te perdor
te ktheva reston dhe e shoh çe nuk don
ste pelçeka kur un ty te ve ne loj
se veç per vete mendon

rr:3 te dua ty ste dua ty mendoj perse e bej
nuk e kupton kte loj te respektoj
me respekton kerkoj se egoist te dashuroj
s'mendoj.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Peraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet