Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Bona - Dua Te Me Duash  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

12/02/2004

2004-02-12T17:00:00+00:00

Muzika & Teksti:

Gjergj Jorgaqi

Orkestrimi:

Gramoz Kozeli

Këngë e albumit:

"Interesant"

Pjesëmarrëse në

Top Fest 1Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dua Te Me Duash" kënduar nga Bona.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bona i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Adelina Tahiri. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Filigame filigame ti me ofron mua
dijamante dijamante as ato si dua
dua syt e tu jeshile
dashuri pa hile
dua dashuri per qejfi jo nga interesi(2x)

Dua te me dridhet zemra
kur te shoh me kta sy
nuk te du si tjerat femra per pasuri!

REF:
Dua te me duash ti
nuk me duhet pasuri
dua te me duash ti
me fal dashuri..(2x)

As pallatet mbreterore
per mua skan vlere
as makina me luksoze
sdo me bejn te ndere
vetem fjalet qe mi thua
me bejn te dua
per mua je me i shtrejti
i verteti !

Dua te me dridhet zemra
kur te shoh me kta sy
nuk te du si tjerat femra per pasuri!

REF:
Dua te me duash ti
nuk me duhet pasuri
dua te me duash ti
me fal dashuri..Më Shumë Këngë Nga Valbona Peraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet