TEKSTESHQIP

Valbona Spahiu & Bashkim Spahiu
S'je Për Mua
Lyrics

Bashkimi
te gjith me than ce, sje per mua
ce sdashurohesh kur ne jet
un askujt nuk i besova
thash sesht e vertet
e kam dit ce buzve tua
gjithmon sherin ja kam pa
para syve me ke puthur
mbas shpine me ke vra

Ref: Valbona (2x)
e paske qefur tash fatin e jetes
por un te them mos ja bon qefin vetes
ska njeri ne ket bot
ska njeri bi ket dhe
ce ty zemren nu ta nje

DËRGOI: