TEKSTESHQIP

Valbona Spahiu
U Ba
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "U Ba" kënduar nga Valbona Spahiu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Është për tu duartrokitur fakti që produkti muzikor përcillet në tregun e gjerë të muzikës në aspektin vizual edhe me një videoklip muzikor, të cilin e punoi A Films. Ky videoklip u publikua me datë 30 Nëntor 2022. Producentë të këngës janë Granit Gashi & Dardd.