TEKSTESHQIP

Valbona Spahiu
Kthehu Dashni
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kthehu Dashni" kënduar nga Valbona Spahiu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për tu parë dhe kuptuar më mirë, projekti është paraqitur i punuar në sferën vizuale edhe me videoklip muzikor, për të cilin është bashkëpunuar me A Films. Videoklipi u publikua me datë 9 Shtator 2023. Vijën melodike dhe okestracionin e punuan Granit Gashi & Dardd, teksa për këtë këngë ka punuar tekstin Granit Gashi.