TEKSTESHQIP

Valbona Xeka
Weekend
Lyrics
(Feat. Baba Li)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Weekend" kënduar nga Valbona Xeka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Produkti muzikor lansohet para publikut i realizuar me shije edhe me anë të një videoklipi muzikor, i cili u publikua më 25 Korrik 2015.