TEKSTESHQIP

Valentina Rama
Nje Fillim I Ri
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nje Fillim I Ri" kënduar nga Valentina Rama.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Komponimin dhe arranzhimin e shkroi Enis Presheva, teksa këngës i janë përshtatur vargjet nga Memli Krasniqi.