TEKSTESHQIP

Valmir Shala
Oj Lulja Blinit
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Oj Lulja Blinit" kënduar nga Valmir Shala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.