TEKSTESHQIP

Valmir & Naser Shala
Ranë N'mirditë Tre Kapetana
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ranë N'mirditë Tre Kapetana" kënduar nga Valmir & Naser Shala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autor i orkestrimit është Drinor Zymberi.