Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Valon Azizi - Profesori
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Profesori".
3. Video është e këngës "Profesori", por nuk këndohet nga Valon Azizi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Valon Azizi - Profesori Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

25/03/2013

2013-03-25T12:17:06+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Profesori" kënduar nga Valon Azizi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

KMC - Profesori

Profesori ka pun me cika
se me na vec 4 po dika
tu ik truni per cika te tana
tu kujtu se dojn vec banana
Shife ti shife vec mos e mendo se
cika po tvjen se per mu esht xheloze
se ca ka dasht nga un tash i mori
e spo ja nin se kush o profesori

rrefreni
profesori profesori ne matur 4 ma nxori
jo nuk ka faj as gjografia
e ka faj seksologjia 2x

u be nami u kall situata
kush o mo sexy e lek me lopata
profesor ti sdin nga kto gjona
cika sotit sdon vec banana
shife ti shife se si bohen kto gjona
tu shku per dreka vec dolce gabana
se ca ka dasht un ne men spo i hysha
sa filloj festa u zhvesh edhe zysha

Antre - Profesori

Profesori...profesori...profesori...profesori

Ne klas hyri profesori,
Menjehere regjistrrin nxorri ,
Vajzat 10-te dhe cunat 4-ter,
Profesor pse mban me hater,
Femrat sexy ju i shihni ,
Veshur zhveshur me bikini,
Vetem mua mu nxi jeta,
Perseri per vjesht une mbeta.

I rrezikshem profesori
Ka Dhe Nje Veshtrim Prej Horri
Prapa syzesh prej mijopi
Ka dy si porsi cikllopi
Kur anatomi shpjegon
Trupi se si fuksionon
rreth e rrotull shikon klasen
atje ku ka ngritur rrasen

Profesori profesori
ne matur 4-ter ma nxorri
jo nuk ka faj as gjografia
e ka fajin seksologjia

Profesori profesori
ne matur 4-ter ma nxorri
jo nuk ka faj as gjografia
e ka fajin seksologjia

Profesori profesori
ne matur 4-ter ma nxorri
jo nuk ka faj as gjografia
e ka fajin seksologjia

Profesori Me Vjen Afer
i Hap syte dhe i Ben Kater
vajzat sexy i pelqen
cokollata shpesh me blen

I hutuar eshte ne klase
Kullon djers saher i flas
Shpirt njeriu profesori
Ne matuar prap dhjete ma nxorri

I rrezikshem profesori
Ka dhe nje veshtrim prej horri
Prapa syzesh prej mijopi
Ka dy si porsi cikllopi
Me ... me shpjegon
Trupi se si fuksionon
Rreth e rrotull shikon klasen
Atje ku ka ngritur rrasen

Profesori profesori
ne matur 4-ter ma nxorri
jo nuk ka faj as gjografia
e ka fajin seksologjia

Profesori profesori
ne matur 4-ter ma nxorri
jo nuk ka faj as gjografia
Më Shumë Këngë Nga Valon Azizi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë