Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Azizi - Unazen Kujtim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Pse n`gisht unezenn nuk e mban?
Pse po ma kthen edhe vetem qan?
Pse s`ke guxim mem than me mu sdon me kan?
se t`kan feju shokt me kan tregu
se t`kan feju shokt me kan tregu

Ref.
Unazen kujtim , Unazen kujtim lendon shpirtin tim , lendon shpirtin tim , Unazen kujtim , Unazen kujtim , lendon shpirtin tim , lendon shpirtin tim

Shuj mos me thuj ma as 1 fjal ,
shuj mos ma kujto se na ka nda , kshtu fati qenka shkru me lot me u largu, kqyrum veq ne sy e me thuj dashni ,kqyrum veq ne sy dhe me thuj dashni

Ref.
Unazen kujrim , Unazen kujtim , lendon shpritin tim , lendon shpritin tim , unazen kujtim , unazen kujtim , lendon shpritin tim , lendon shpritin tim


Ky tekst u dërgua nga Dafinna.



Valon Azizi
Publikimi: 12/05/2009


Valon Azizi - Unazen Kujtim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Unazen Kujtim".
3. Video është e këngës "Unazen Kujtim", por nuk këndohet nga Valon Azizi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valon Azizi:


Komente 0