Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Azizi - I Mbylli Syt  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"I Mbylli Syte, Te Kujtoj Ty"

Komente

Asnjë Koment

07/10/2015

2015-10-07T08:46:52+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "I Mbylli Syt" kënduar nga Valon Azizi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Valon Azizi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Blerina Osaj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

do mundohem ta kuptoj historin ton ,
por mendoj se tashme bejbi eshte von,
dua te flej ne endrra te qeta un te shkoj ,
dua te flej e zerin tend nuk ta degjoj ,

dua qe ,kur mengjesi vjen,
te kam pran, dora jote t'm perkedhel
me mungon sa shum ne ket jet
koha nuk kalon zeri yt me mungon
dua pran te kam gjumi bashk te na ze
vetem ti me ben mua te ndjehem mir
sa keq pa ty sa vshtir ne vetmi ,
jeejje blerina jjeej ëëë mikeradaaaa

i mbylli syt per nje qast dhe ty te ndjej
kot imagjinoje e di qe me nuk jemi
largimi yt mi humbi shpresat per ne dy
sa vshtir qenka te jem pa tyyyyy
mos mendo se ajo te do
je gabim nese nuk me beson
un te dua bejbi pergjithmon

Refren;
koha nuk kalon zeri yt me mungon
dua pran te kam gjumi bashk te na ze
vetem ti me ben mua te ndjehem mir
sa keq pa ty sa vshtir ne vetmi ,
malli mua me mbyti per ty
prekjen tende e kerkooooon
nuk te kam me, as ti nuk me ki
me humbi mua, e vetmja dashuri iiiiiiiiiiiiiiiiiiii

refren;
koha nuk kalon zeri yt me mungon
dua pran te kam gjumi bashk te na ze (te na ze)
vetem ti me ben mua te ndjehem mir
sa keq pa ty sa shtir ne vetmi ,aahuuuuu
koha nuk kalon zeri yt me mungon
dua pran te kam gjumi bashk te na ze (te na ze)
vetem ti me ben mua te ndjehem mir sa keq pa ty sa vshtir ne vetmiiiiiiii.Më Shumë Këngë Nga Valon Azizi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet