Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Azizi - Jena Jena Demokrat  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

05/06/2012

2012-06-05T12:43:46+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jena Jena Demokrat" kënduar nga Valon Azizi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Valon Azizi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Valon Azizi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet