Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Azizi - Oj Dashni E Re Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kush je ti qe mthrret kaq von
Ne ket nat ntelefon
Pse loton emnin nuk ma tregon

sa mka marr malli per ty
veq me than me lot ne sy
skam kujtu o shpirt qe ke mem tradhetu

oJ dashni e re mirese vjen o shpirt
se dikur tkam lan nuk e paskam dit

oJ dashni e re mirese vjen o shpirt
se sa tpaskam dasht nuk e paskam dit

tash e sho sa kam gabu
si kam mujt met harru
nuk e di as vet
si tkam ban tradhti
ndoshta isha shum i ri
e kam qen si agjami
o sa fort me djeg ty met pa me sy

oJ dashni e re mirese vjen o shpirt
se dikur tkam lan nuk e paskam dit

oJ dashni e re mirese vjen o shpirt
se sa tpaskam dasht nuk e paskam dit

Ky tekst u dërgua nga djal zeshkanPublikimi: 05/06/2012


Valon Azizi - Oj Dashni E Re
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Dashni E Re".
3. Video është e këngës "Oj Dashni E Re", por nuk këndohet nga Valon Azizi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valon Azizi:


Komente 0