Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Valon Azizi & Amir Ahmeti - Ato Fjale  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/08/2016

2016-08-18T09:25:51

Këngë e albumit:

"Mu Duk Vetja Miloner"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ato Fjale" kënduar nga Valon Azizi & Amir Ahmeti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Anxhela Peristeri. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Me perkethelje me duar
si ne një agim
por si ne folen
e ngrohet te mallit time
dhe me puthje dhe me flisje
gjer ne pergjerim po fjalt
që vetëm ne te dy i dime

Ato fjale që i besova
kush nuk ti besoj
sepse desha e gabova
ti nuk e kupton
ishe ti e para rrenie
i pari rrezim
udhetimi i një zemre
që nuk ka mbarim
C'Do Gje Mbaroj

Jo aq lehet s'sherroht dhimbja
dua te me besosh
dhe me dhimbjen time te jetosh
Je i lire ti po te duash
larg ne jetë te shkosh
e një jetë pa mua te kerkoshMë Shumë Këngë Nga Valon Azizi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet