Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Azizi - Yes Yes Krejt Ok  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

08/06/2018

2018-06-08T16:01:09+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Yes Yes Krejt Ok" kënduar nga Valon Azizi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Valon Azizi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Valon Azizi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet