Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Biba - N'telefon Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


N'telefon
nuk i shoh mo thirrjet tua
nuk i shoh mo thirrjet tua
athu vall
ësht bo von per meu penduar
ësht bo von per meu penduar

Refreni 1
zemrën time pasha jetën pasha jetën vetëm ty
ta kam fal
ke mendu se kam nje tjetër kam nje tjetër
jan kon fjal, vetëm fjal

Për qdo nat
rri e pres me ta ni zanin
rri e pres me ta ni zanin
jam tuj vujt
t'lutem hape telefonin
t'lutem hape telefonin

Refreni 2
zemrën time pasha jetën pasha jetën vetëm ty
ta kam fal
ke mendu se kam nje tjetër kam nje tjetër
jan kon fjal, vetëm fjal


Ky tekst u dërgua nga MiliValon Biba
Publikimi: 30/01/2022
Muzika: Valon Biba
Teksti: Valon Biba
Orkestrimi: Doan Mulla
Gitare: Naim Qukiqi
Violin: Mentor Sulejmani
Directed: Artine Films
Location: Klick Studio
Prod. By VdsoundsValon Biba - N'telefon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N'telefon".
3. Video është e këngës "N'telefon", por nuk këndohet nga Valon Biba.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valon Biba:


Komente 0