TEKSTESHQIP

Valon Biba
Tradhëtare
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tradhëtare" kënduar nga Valon Biba.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Publiku shqiptar çmon shumë edhe aspektin viziv, ndaj ky produkt muzikor paraqitet i plotësuar nga ana vizuale edhe me anë të një videoklipi muzikor, produksionin e të cilit e krijoi Artin Eminaj. Ky videoklip u publikua më 11 Mars 2021. Për kompozimin dhe për fjalët e këngës punoi vetë artisti, për këngën ka punuar si orkestrues Doan Mulla, ndërsa producent i këngës është Drinche (Valdrin Abazi).